מבני תעשייה, מחסנים ומגרשים באזור התעשייה ברקן

מבני תעשייה, מחסנים ומגרשים למכירה באזור התעשייה ברקן - נדל"ן גרופ

אזור התעשייה הסמוך לישוב ברקן, שייך למועצה האזורית שומרון והוקם ב-1982 על ידי הממשלה. כיום הוא משתרע על 1,600 דונם ופעילות בו מעל 130 חברות. 60% מהפועלים בברקן יהודים, רובם מהשומרון, ובפארק מועסקים גם פלסטינים.

מחירי השכירות בברקן בין 19 ל-26 שקל למ"ר לחודש, "הארנונה שנגבית נמוכה ביחס לאזורי תעשייה אחרים באזור חיים רונן מחברת התיווך Nadlan Group, נדלן גרופ המבצעת עסקות גם בברקן, מצביעים על יתרונות: כוח העבודה הזמין מיישובי האזור היהודים והערבים והנגישות – "ברקן נמצאת רבע שעה ממחלף קסם המחבר כביש 6 ו-5", מזכיר חייםומדגיש: "תוך 25-30 דקות מגיעים לתל אביב".

חיים רונן משווה את דמי השכירות בברקן שנעים בין 24 ל-27 שקל למ"ר לחודש, לאזורי תעשייה אחרים שבהם החברה שלהם פעילה: "באזור התעשייה בקיסריה דמי השכירות אינם יורדים מ-35 שקל למ"ר בתוספת 8 שקל דמי ניהול, באזור התעשייה פארק סיבל בראש העין המחיר 35 שקל למ"ר ויותר וגם שם דמי הניהול הם 8 שקל למ"ר. באזור התעשייה חמן ליד שוהם, שם יושבות טבע ואסם, מבקשים 42 שקל למ"ר ומעלה, בתוספת שלושה שקלים דמי ניהול. רונן טוען ששילוב הארנונה ודמי השכירות הנמוכים עם הטבות המס, יכול לחסוך 50% מעלויות העסק היושב בברקן.

Nadlan Group, מנהלת כרגע מו"מ על 30 אלף מ"ר באזור התעשייה ברקן, מתוכם 10,000 מ"ר לרכישה ו-20 אלף מ"ר בשכירות עבור לקוחות.

מבני תעשייה, מחסנים ומגרשים למכירה באזור התעשייה ברקן - נדל"ן גרופ

מבני תעשייה, מחסנים ומגרשים למכירה באזור התעשייה ברקן – נדל"ן גרופ

רונן: "זה מה שגרם לעזיבה של כמה חברות גדולות, כמו בייגל בייגל של חברת יוניליוור העוברת לצפת וחברת מולטילוק השוודית, יצרנית המנעולים, שעוברת ליבנה. יש חברות שבעליהן הזרים החליטו לעזוב בגלל החרם, אבל יש לא מעט יצרנים ישראלים שמייצאים לאירופה ויושבים בברקן 15 ו-20 שנה, ולמרות החרם מצהירים שהם עובדים בברקן. החרם של האיחוד משפיע בעיקר על מפעלים בבעלות זרה והתחלופה היא תהליך דינמי: לשטחים שמפנות חברות שהבעלים הזר שלהם החליט לעזוב, נכנסים יצרנים ישראלים".

נדלן גרופ משווקת נכסים גם באזורי תעשייה רבים אחרים.

ברשותם נכסים למכירה והשכרה כגון: מבני תעשייה בחולון, מבני תעשייה בראשל"צ, מבני תעשייה במודיעין, מבני תעשייה בחבל מודיעין, מבני תעשייה בשהם, מבני תעשייה בברקן, מבני תעשייה באריאל, מבני תעשייה בכפר סבא. מחסנים בחולון, מחסנים בראשל"צ, מחסנים במודיעין, מחסנים בשהם, מחסנים בברקן, מחסנים באריאל, מחסנים בכפר סבא והשרון.

צוות נדל״ן גרופ זמין לרשותכם בכל שאלה

ניתן ליצור איתנו קשר באחת הדרכים הבאות (פנייה דרך האתר, ווטסאפ וטלפון)

השאירו פנייה דרך טופס
פנו אלינו בווטסאפ
חייגו אלינו
דילוג לתוכן